Maturzysto wytrenuj swój mózg!

Mimo, że matury już dawno ruszyły pełną parą, stresie m towarzyszący nie mija, a wiele egzaminów jeszcze przed Wami, dlatego zapewne niejednokrotnie zastanawiacie się jak poradzić sobie ze stresem, jak się zrelaksować albo co jeszcze możecie zrobić, aby dobrze przygotować się do matury.

A może specjalny trening mózgu?

Możecie korzystać z metod relaksacyjnych, możecie wybrać się na rower czy zjeść coś dobrego albo napić się przygotowanych przez babcię lub mamę ziółek – możliwości jest wiele, ale jeśli chcecie nie tylko się odstresować, ale również poddać swój mózg treningowi, polecamy specjalną neurogrę, która jest idealna, jeśli matura 2014 jeszcze przed Wami.

O co chodzi?

Jeśli przytłacza Was nadmiar nauki przed kolejnym egzaminem jakim jest matura, czujecie się zmęczeni i wyczerpani, żadne metody relaksacji nie działają, a mózg wydaje się żyć swoim życiem, może spróbujecie nowego narzędzia powodującego, że nauka staje się nie tylko bardziej efektywna, ale przede wszystkim szybsza i skuteczna?

Czemu nie – każda metoda jest dobra, jeśli prowadzi do celu prawda?

Prawda, ale na czym to polega i co należy zrobić, aby skorzystać z metody Neurogry?

Wystarczy zarejestrowanie się na stronie podarujsobiemozg.pl, dzięki czemu uzyskacie darmowy dostęp do programu treningowego przeznaczonego dla uczących się, nie tylko dla tych, którzy przygotowują się do matury, ale wszystkich zainteresowanych powiększaniem umiejętności intelektualnych.

Neurogra to wspaniałe narzędzie, które pozwala wyćwiczyć umysł poprzez rozwijanie kompetencji intelektualnych wśród osób, które w krótkim czasie muszą przyswoić sporą ilość wiedzy. Gra skonstruowana jest w taki sposób, aby rozwijać aspekty zarówno poznawcze, takie jak pamięć, logiczne myślenie czy uwaga jak i szybkość. Dzięki serwisowi możliwe jest nie tylko trenowanie i polepszanie swoich umysłowych zdolności, lecz także śledzenie swoich postępów i dobieranie stopnia trudności do aktualnego stanu umysłu.

Wystarczy piętnaście minut treningu dziennie, aby funkcjonowanie mózgu poprawiło się, a dzięki temu będziecie spokojniejsi i wybierzecie się na egzamin z lepszym nastawieniem.

Każdy kto zarejestruje się na stronie www.podrasujsobiemozg.pl uzyska miesięczny darmowy dostęp do programu dla uczących się. Już piętnaście minut treningu dziennie pozwoli poprawić funkcjonowanie mózgu i będzie doskonałą odskocznią od książek.

 

 

zdjęcie: freedigitalphotos.net

więcej artykułów..
ten artykuł był czytany 20056 razy.